SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Aktualności

Dnia 10.01.2020 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbył się bal karnawałowy dla dzieci i młodzieży w grupach wiekowych: Przedszkole, 0; klasy  I-II;  III - V oraz VI - VIII.

Czytaj więcej...

W najbliższym czasie Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny „DIABLAK” zaprasza na następujące wycieczki i wyjazdy adresowane przede wszystkim do rodzin z dziećmi, uczniów szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych i turystów, którzy akceptują taki charakter wycieczki.

Czytaj więcej...

Dnia 05.02.2020 r. odbyło się w naszej szkole eko-spotkanie z przedstawicielką Straży Miejskiej z Pszczyny poświęcone smogowi i postawom ekologicznym.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo! Wszelkie informacje dotyczące rekrutacji do przedszkola i klasy I szkoły podstawowej na rok szkolny 2020/2021 będą umieszczane w zakładkach po prawej stronie (odpowiednio "Rekrutacja do PP" i "Rekrutacja do SP"). Prosimy o systematyczne sprawdzanie tych zakładek.

03.01.2020 r. uczniowie klasy VI wybrali się do Teatru Lalek "Banialuka" w Bielsku-Białej na spektakl pt. "Mr Scrooge", oparty na motywach powieści Karola Dickensa pt. "Opowieść wigilijna".

Czytaj więcej...

20 grudnia 2019 r. został rozstrzygnięty konkurs na Ekologiczną Ozdobę Świąteczną.

Czytaj więcej...

Dzień Seniora, Spotkanie z podopiecznymi WTZ Pszczyna - Stara Wieś, a także Jasełka dla rodziców to już w naszej szkole wieloletnia tradycja, z której jesteśmy bardzo dumni.

Czytaj więcej...

W ramach akcji „Kolej na ferie” w czasie wypoczynku zimowego uczniowie będą mogli podróżować Kolejami Śląskimi bezpłatnie.

Czytaj więcej...

Więcej szczegółów - czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" informuje o możliwości wzięcia udziału w najbliższych wycieczkach/wyjazdach.

Czytaj więcej...

Tradycją w naszej szkole są wigilie klasowe.

Czytaj więcej...

Samorządowcy zagrają "Bajkę na niepogodę" dla Arka z Wisły Wielkiej.

Czytaj więcej...

W piątek 6.12.2019 r. odwiedził naszą szkołę Św. Mikołaj.

Czytaj więcej...

W poniedziałek 25.11.2019 r. uczniowie klas I-VIII oraz zerówki poznali węże podczas lekcji przyrody na żywo.

Czytaj więcej...

W czwartek 21.11.2019 r. uczniowie klas I-III wzięli udział w warsztatach rękodzieła z wiórków drewna osikowego w Osikowej Dolinie w Koziegłowach.

Czytaj więcej...

Gmina Pszczyna, w partnerstwie z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju z siedzibą w Warszawie, zapraszają do udziału w projekcie „E-aktywni mieszkańcy Gminy Pszczyna” osoby, które ukończyły 25 rok życia, zamieszkałe na terenie województwa śląskiego, do udziału w bezpłatnych szkoleniach, w jednym z wybranych modułów tematycznych (np. Rodzic w Internecie) - szczegóły tutaj

W listopadowy poranek klasa VIII postanowiła w ramach lekcji wychowawczej udać się na lokalny cmentarz, aby odwiedzić i uporządkować niektóre groby.

Czytaj więcej...

Z okazji 101-wszej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości w czwartek 7 listopada odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia.

Czytaj więcej...

6.11.2019 r. klasy IV, Va i Vb udały się do Muzeum Ognia w Żorach. Podczas wycieczki na uczniów czekało zwiedzanie ekspozycji tego nowoczesnego muzeum oraz warsztaty rękodzieła "Moja świeczka".

Czytaj więcej...

31.10.2019 r. po raz drugi obchodziliśmy święto dyni i Dzień angielski.

Czytaj więcej...

Strona 3 z 24

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
1 1
5 5
8 8
dni
2 2
1 1
godzin
5 5
6 6
minut
3 3
1 1
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com