SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia w ramach Budżetu Obywatelskiego uczniów szkoły podstawowej oraz gimnazjum z Wisły Wielkiej.

Czytaj więcej...

W związku ze zbliżającym się zimowym wypoczynkiem dzieci i młodzieży prosimy o zapoznanie się z poniższym plakatem (kliknij w obrazek, aby powiększyć).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze wspólnego śpiewania kolęd i klasowych wigilii.

Czytaj więcej...

„Dzieci z Czarnego Lądu – prawa dziecka i ich przestrzeganie na świecie”- to tematyka kolejnej lekcji bibliotecznej dla uczniów ZSP Wisła Wielka.

Czytaj więcej...

13 XII 2016 r. Piotr Beer (kl. II a) oraz Amelia Gałuszka (kl. III a) wzięli udział w XXI Wojewódzkim Konkursie Czytelniczym „Znam twórczość Zofii Staneckiej”, który miał miejsce w Szkole Podstawowej nr 7 w Gliwicach.

Czytaj więcej...

Dzień Świętego Mikołaja to jeden z piękniejszych dni dla prawie każdego dziecka...

Czytaj więcej...

Pani prezes Fundacji Pomocy Humanitarnej "Redemptoris Missio" przesłała podziękowania za nasz udział w akcji "Kup pan szczotkę!".

Czytaj więcej...

Zeszły tydzień obfitował w klasowe zabawy andrzejkowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Czytaj więcej...

23. listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w lekcji umuzykalniającej przygotowanej przez agencję Muzyczną „Kontra”.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym w serwisie matzoo.pl „2. Triathlon Matematyczny”.

Czytaj więcej...

... w II Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jesienne stworki, zwierzaki i cudaki z pszczyńskich lasów" organizowanym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Studzienicach!

Czytaj więcej...

... z Panią Lucyną Jabłeką z Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie. We wtorek 15.11.2016 r. odbyła się kolejna już lekcja biblioteczna prowadzona przez pracownika Biblioteki Pedagogicznej w Pszczynie.

Czytaj więcej...

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiśle Wielkiej bierze udział w projekcie edukacyjnym UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” – będziemy angażować się w pomoc dzieciom w Angoli.

Czytaj więcej...

16.11.2016 r. w ramach Szkolnego Programu Profilaktyki gościli w naszej szkole policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Pszczyny.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do udziału w XXIV Ogólnopolskim Logopedycznym Konkursie Plastycznym.

Czytaj więcej...

14 listopada to Dzień Czystego Powietrza. Z tej okazji uczniowie klasy VI włączyli się w happening, organizowany na pszczyńskim rynku. Jego celem było zwrócenie uwagi na problem związany z zanieczyszczeniem powietrza.

Czytaj więcej...

Dnia 9 listopada 2016 r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

W środę 9.11.2016 r. uczniowie kl. I, IIa i IIb wzięli udział w zajęciach edukacyjnych „Tropem żubra” w Pokazowej Zagrodzie Żubrów w Pszczynie.

Czytaj więcej...

8 listopada 2016 r. grupa „0” i klasy I-III wzięły udział w finale „Dzień Śniadanie Daje Moc”.

Czytaj więcej...

4 listopada 2016 r. odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „W krainie baśni i bajek” dla kl. II-III. Tematem przewodnim tego konkursu była „Podróż do krainy bajek Charles’a Perraulta”.

Czytaj więcej...

Strona 8 z 22

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com