SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Aktualności

W dniach 9 i 10 maja 2019 r. klasa VII wraz z wychowawcą panią Agatą Szafron i opiekunem panią Sylwią Łuszcz udała się na wycieczkę klasową do Zakopanego. W każdej wyprawie w górskie rejony towarzyszył nam licencjonowany przewodnik górski.

Czytaj więcej...

9. maja uczniowie naszej szkoły mogli po raz kolejny wziąć udział w lekcji umuzykalniającej zorganizowanej przez Agencję Muzyczną „Kontra”, której założycielem jest pan Dariusz Wantuch, członek zespołu Avocado i finalista programu X-Factor.

Czytaj więcej...

Jak co roku z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia.

Czytaj więcej...

... dla rodziców dzieci uczęszczających do szkół i przedszkoli, w których odbędzie się strajk, dotycząca zasiłku opiekuńczego, dostępna tutaj

Pismo skierowane przez Radę Rodziców przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej do Burmistrza Pszczyny i Radnych Gminy - do pobrania tutaj.

Odpowiedź z Urzędu Miasta - tutaj

21. marca jak wiadomo obchodzimy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

Czytaj więcej...

20. marca uczniowie klasy I zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej.

Czytaj więcej...

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" informuje o możliwości wzięcia udziału w najbliższych wycieczkach/wyjazdach.

Czytaj więcej...

Uczniowski Klub Sportowo-Turystyczny "DIABLAK" informuje o możliwości wzięcia udziału w najbliższych wycieczkach/wyjazdach organizowanych przede wszystkim dla mieszkańców powiatu pszczyńskiego.

Czytaj więcej...

27 lutego uczniowie klasy VII i VI wykorzystali ostatni moment, by zaznać uroków zimy i udali się na lodowisko do Pawłowic.

Czytaj więcej...

6 lutego 2019 r. w szkole mogliśmy brać udział w "Żywej lekcji przyrody", którą przygotowali dla nas przedstawiciele agencji Klaps Art z Krakowa.

Czytaj więcej...

Szanowni Rodzice! Informacje dotyczące rekrutacji do Przedszkola Publicznego nr 15 w Wiśle Wielkiej będą pojawiać się w zakładce "Rekrutacja do PP 15" (po prawej stronie).

Dnia 31.01.2019 r. w naszej szkole odbył się Bal Przebierańców dla dzieci klas I – VIII.

Czytaj więcej...

Dni 23, 24, 25 stycznia 2019 r. w naszej szkole wpisały się jako dni bardzo uroczyste i bardzo przyjemne, bowiem w tych dniach przyjmowaliśmy wielu wspaniałych i zacnych gości.

Czytaj więcej...

Dnia 22.01.2019 r. na stoku Wisła Malinka Klepki odbywały się Mistrzostwa Pszczyny w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie organizowane przez Urząd Miejski w Pszczynie oraz Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu.

Czytaj więcej...

Biblioteka Pedagogiczna w Pszczynie zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat do udziału w bezpłatnych zajęciach w okresie ferii zimowych. Szczegóły dostępne tutaj.

Rodzice, którzy będą chcieli zapisać swoje dzieci na gimnastykę korekcyjną proszeni są, aby obowiązkowo przyszli w poniedziałek 7.01.2019 r. na godz. 17.00 do szkoły, ponieważ będzie obecna wtedy pani z Fizjos-u i będzie omawiać jak będą wyglądać te zajęcia. Natomiast zajęcia "Lego Robotyka" będą odbywać się 11, 12, 18, 19 lutego (poniedziałki i wtorki) od 10.00 do 11.30 i od 11.30 do 13.00

Rozpoczynamy bezpłatne zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych naszej miejscowości finansowane z Pszczyńskiego Budżetu Obywatelskiego. Dnia 07.01.2019 r. (poniedziałek) o godz. 17.00 w szkole odbędą się zapisy na poszczególne zajęcia.

Czytaj więcej...

Święta to nie tylko czas otrzymywania prezentów. Jest to także czas dzielenia się z innymi. Nie zapomnieli o tym uczniowie klasy VII.

Czytaj więcej...

Strona 2 z 22

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com