SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00Aktualności

W dniu 16.09.2020 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej odbyły się wybory do Rady Uczniowskiej.

Czytaj więcej...

Jak co roku nasza szkoła brała udział w sprzątaniu naszego "małego świata", czyli naszej miejscowości.

Czytaj więcej...

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI, to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września.

Czytaj więcej...

1 września uczniowie wrócili do szkół. Wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym wzrasta natężenie ruchu drogowego wokół placówek szkolnych. W związku z tym 9 września naszą szkołę, w ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły", odwiedził młodszy aspirant Szymon Czysz z Komendy Powiatowej Policji w Pszczynie.

Czytaj więcej...

1 września Pan Dyrektor Mirosław Polok przywitał Uczniów i Rodziców klasy pierwszej w nowym roku szkolnym. Spotkanie wyglądało inaczej niż zwykle, bez uroczystej akademii i obecności starszych uczniów.

Czytaj więcej...

Procedury bezpieczeństwa na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wiśle Wielkiej w okresie pandemii COVID-19 od 01.09.2020 r - pobierz

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do świetlicy szkolnej oraz dotyczącymi obiadów w roku szkolnym 2020/2021.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się inaczej niż zwykle. Nie będzie akademii, a uczniowie spotkają się z wychowawcami klas według poniższego harmonogramu.

Czytaj więcej...

Bezpieczny powrót do szkoły - wskazówki MEN dla rodziców i uczniów.

Czytaj więcej...

Wytyczne MEN, MZ i GIS dla publicznych i niepublicznych szkół i placówek od 1. września 2020 r. - pobierz

W woj. śląskim rozpoczęła się akcja „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”. Celem akcji jest przypomnienie społeczeństwu o podstawowych zasadach profilaktyki zakażeń wirusem SARS-CoV-2. Kliknij "czytaj więcej..."

Czytaj więcej...

Trwa zbiórka na terapię genową dla Maciusia Cieślika z Pszczyny. 2-letni chłopczyk cierpi na rdzeniowy zanik mięśni i padaczkę. Na jego leczenie potrzeba ponad 9,5 mln zł!

Losy Maciusia można śledzić na bieżąco tutaj.

Wakacje to przede wszystkim czas zabawy i odpoczynku. Każdy z nas ma swój pomysł i sposób na spędzenie wolnego czasu. Jedni udają się na rodzinne wyjazdy, inni wybierają wyjazdy zorganizowane takie jak kolonie lub kursy językowe. Ważne jednak, by w każdym miejscu pamiętać o bezpieczeństwie i zachowaniu odpowiedniej ostrożności.

Czytaj więcej...

Drodzy Rodzice!
Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne - COVID–19 zakończenie roku szkolnego odbędzie się inaczej niż zwykle. Nie będzie akademii, a wręczenie świadectw i nagród dla uczniów odbędzie się wg następujących zasad:

Czytaj więcej...

Przedszkole w Wiśle Wielkiej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wiśle Wielkiej zgodnie z obowiązującym Planem Pracy Przedszkola ma przerwę wakacyjną w lipcu, a dyżur pełni w miesiącu sierpniu.

Czytaj więcej...

Ósmoklasiści - poniżej znajdują się informacje związane z rekrutacją do szkół ponadpodstawowych.

Czytaj więcej...

Uczniowie klasy VII wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Kartka dla medyka”...

Czytaj więcej...

W środę 04.03.2020 r. uczniowie klasy I wzięli udział w zajęciach bibliotecznych, podczas których zostali uroczyście pasowani na czytelników.

Czytaj więcej...

Uczennice z kl. VII - Zuzanna Nocoń i Maria Wala - wzięły udział w Gminnym Konkursie Profilaktycznym "Wkraczasz w dorosłość - wybieraj!". Wykonały plakat, za który otrzymały I miejsce.

Czytaj więcej...

Uczniowie naszej szkoły w dniach 5 i 7 lutego wzięli udział w Mistrzostwach Pszczyny i Ziemi Pszczyńskiej w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie, które odbyły się w Wiśle.

Czytaj więcej...

Strona 2 z 24

Realizujemy:

 

 

 

Wakacje za:
1 1
5 5
8 8
dni
2 2
1 1
godzin
5 5
5 5
minut
4 4
6 6
sekund

Klik dla Maciusia

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

Free website templates Joomlashine.com