SZKOŁA PODSTAWOWA

W WIŚLE WIELKIEJ

w Zespole Szkolno-Przedszkolnym

w Wiśle Wielkiej

ul. Hodowców 38
43-243 Wisła Wielka
tel.: (32) 212 04 76

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 8.00-15.00W sobotę 08.06.2019 r. na boisku LKS Wisła Wielka odbył się Piknik Rodzinny, którego organizatorem była Rada Rodziców.

Dzień ten uświetniony był programem artystycznym przygotowanym przez nauczycieli. Po oficjalnym przywitaniu przybyłych gości przez dyrektora szkoły Pana Mirosława Poloka i przedstawicielkę Rady Rodziców panią Ewę Lukasek na scenie swoje umiejętności wokalne, aktorskie i taneczne prezentowały dzieci szkolne i przedszkolne. Występy nagradzane były gromkimi  brawami. Przyznawane były również nagrody rzeczowe przygotowane przez rodziców.

Na boisku przeprowadzane były konkurencje sportowe. Zwycięzcy w poszczególnych dyscyplinach otrzymywali medale oraz nagrody. Wielkim powodzeniem cieszyła się foto-budka. Dużo radości, szczególnie najmłodszym, sprawiło malowanie twarzy. Imprezę uświetnili strażacy, którzy prezentowali swój wóz strażacki. Dzieci mogły również poznać tajniki harcerstwa oraz pojeździć na koniach. Atrakcją były dmuchańce cały czas oblegane przez maluchy.

Nikt nie był głodny, ponieważ w bufecie każdy mógł kupić coś dla siebie. Rodzice w swojej ofercie mieli frytki, hot-dogi i pyszne ciasta. Goście mogli częstować się dobrą kawą. Natomiast dzieci częstowane były lodami i watą cukrową. Był to dzień pełen wrażeń. W zabawie nie przeszkadzała wysoka temperatura.

Za zaangażowanie w przygotowanie tak wspaniałej imprezy dziękujemy przede wszystkim Rodzicom uczniów z klasy Va i klasy Vb, Radzie Rodziców, wszystkim uczniom i Gronu Pedagogicznemu. Dziękujemy wszystkim za obecność.

Halina Lisowska

Galeria zdjęć - tutaj

Realizujemy:

 

 

 

 

 

Certyfikaty:

 

 

 

 Licznik odwiedzin:

monitoring pozycji

Free website templates Joomlashine.com